23. finał WOŚP
tak było!

kiedy: 11.01.
czas trwania: g. 10-21
gdzie: plac Mickiewicza i przestrzenie CK Zamek

To był 23. finał WOŚP
Orkiestra zagrała „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

Tradycyjnie CK ZAMEK we współpracy ze sztabem WOŚP przy Politechnice Poznańskiej organizował poznański finał WOŚP. W programie były m.in.: koncerty wielkopolskich zespołów (Second Child, Wowa z Charkowa, Dret, Yelram, Swing Sucide), punkt krwiodawstwa oraz kącik promocji zdrowia.

Poznaniacy jak zwykle nie zawiedli, tłumnie odwiedzali zamek, i plac Mickiewicza. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się kącik promocji zdrowia,  punkt krwiodastwa był oblegany, do g. 20 udało się zebrać 130 litrów krwi.
Sporo ludzi zebrało się w miejscu sprzedaży przedmiotów - w tym roku sprzedano serduszko policyjne - 15.000 zł, pakiet "Dar serca" - 1400zł, Wyjście na pokaz mody z Jessicą Mercedes 1200 zł, coin DEFENDU - 1000 zł, srebrna płyta gramofonowa 1000 zł, kalendarz WOŚP 752 zł, bluza kadry skoczków narciarskich 700 zł, piłka lecha 655zł.
Łączna kwota ze sprzedaży: 30.786 złotych.

Wszystkie koncerty, ku radości zmarzniętych widzów, odbywały się w Sali Wielkiej, dla tych którzy woleli pozostać na dworze rozstawiony był telebim. O 19.30 poznaniacy mogli podziwiać pokaz ognia, a 20 robłysło światełko do nieba.

dziękujemy!

 

 

 

PROGRAM /  g. 10-21 plac Mickiewicza i CK ZAMEK

ZAMEK
g. 10-21 
karuzela, kiermasz mediów, punkty gastronomiczne – parking przed CK ZAMEK
punkt krwiodawstwa – CK ZAMEK, Sala Wystaw
kącik promocji zdrowia – CK ZAMEK, Atrium
animacje dla dzieci - CK ZAMEK, Atrium     
g. 12-20 
zajęcia z samoobrony Defendu, szkolenia, wykłady i spotkania  –  CK ZAMEK, Sala pod Zegarem
g. 16-21
sprzedaż przedmiotów – CK ZAMEK, Hol Wielki 
g. 19
.30
fire show – parking przed CK ZAMEK
g. 20 
światełko do nieba – parking przed CK ZAMEK

 

PLAC ADAMA MICKIEWICZA

g. 10-19
prezentacje służb mundurowych – Pl. Mickiewicza

 
KONCERTY / SALA WIELKA 
g. 16-21 
koncerty wielkopolskich zespołów – CK ZAMEK, Sala Wielka 
transmisja koncertów na telebimie  – parking przed CK ZAMEK

g. 16.15 koncert Second Child
Muzyka to ich sposób na życie - jest pewnego rodzaju odskocznią od codziennych zmagań z rzeczywistością. Młodzi i ambitni, nie chcą kopiować ani naśladować, dlatego tworzą własne, oryginalne brzmienia.

g. 17 koncert SWING SUICIDE 
Swing Suicide to 5-osobowy zespół z Poznania inspirowany i kojarzący się z  dźwiękami takich zespołów jak Black Sabbath, Alice In Chains, Down, QOTSA. Podczas 23. finału WOŚP zostaną zaprezentowane nowe, dotąd nie odgrywane, numery w klimacie Grunge/Stoner Rock.

g. 18.15 koncert DRET 
Raper pochodzący ze Śremu. W 2011 roku na rynku ukazał się jego oficjalny, debiutancki album "Nie oceniaj płyty po okładce".

g. 19.15 zespół WOWA Z CHARKOWA
Piętnastoosobowa grupa muzyczna założona w czerwcu 2011 roku przez jej lidera Waldemara Bajaka - autora tekstów, muzyki i frontmana, którego korzenie sięgają dalekiej Rosji, Czech i Ukrainy. Wowa z Charkowa to niespotykane, międzynarodowe zjawisko na polskiej scenie muzycznej.

g. 20.15 zespół YELRAM
Yelram, to dziewięcioosobowa poznańska formacja reggae, która powstała w Środzie Wielkopolskiej z inicjatywy wokalisty Matatjahu Jarlem w grudniu 2006 roku. Geneza nazwy zespołu to anagram nazwiska ojca reggae, Marley`a. 

 

 

Stara wersja strony CK Zamek design by MOTOR STUDIO